Zainspirowani jesienią

Przed nami pierwsza odsłona umiejętności uczniów klas technikum żywienia i usług gastronomicznych.
W związku z trwającym w dniach 14-18 października Europejskim Tygodniem Umiejętności Zawodowych uczniowie klasy III i IV TŻ przygotowali pokaz stołów o tematyce jesiennej, zupę z dyni i przekąskę. Praca uczniów oceniona została przez jury, które w najbliższym czasie wyłoni zwycięzcę. Umiejętności uczniów i efekty ich pracy zostały zaprezentowane społeczności szkolnej.

Stoły i potrawy uczniów kl. IV technikum prezentowały się znakomicie:

Uczniowie kl. III technikum żywienia również przygotowali wspaniałe stoły i znakomite potrawy:

Także uczniowie z klasy III technikum hotelarstwa mieli za zadanie przygotować dekoracje stołu i nakrycie do określonego menu o tematyce jesiennej. Zadanie zrealizowało 5 grup.