Kurs kelnerski

W dniach 12-13.03.2021 r. Pan Arkadiusz Kaliszuk przygotował i z pełnym profesjonalizmem prowadził dla młodzieży z Zespołu Szkół w Połczynie-Zdroju  kurs kelnera. Kurs realizowany był w ramach projektu dofinansowanego z Funduszy Europejskich „Zdobyć zawód a nie być zawiedzionym”. Uczniowie poznali tajniki pracy kelnera, nauczyli się prawidłowo nakrywać do stołu, obsługiwać gości oraz podawać potrawy i napoje. Kurs był bardzo atrakcyjny, prowadzony w dobrym tempie, urozmaicony pokazami i ćwiczeniami praktycznymi. Uczestnicy wynieśli z niego nie tylko spory zasób wiedzy teoretycznej, ale także duże umiejętności praktyczne. Dzięki temu uczniowie zwiększą własne szanse po ukończeniu szkoły na lepsze zatrudnienie.