Konkurs kolęd

Magię domowych przedświątecznych przygotowań rozpoczęliśmy II edycją Szkolnego Konkursu Kolęd. Śpiewane przez młodzież kolędy wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój. Klasy prezentowały bardzo wysoki poziom wykonania i duże zaangażowanie w aranżacje strojów kolędników. Zacne jury w osobach: p.Danuty Kotkowskiej, p.Haliny Kędzierskiej, p. Bolesława Kurka, p. Filipa Świątkowskiego po trudnych i burzliwych naradach wybrało zwycięzców. W kategorii najlepszy strój kolędników wygrała klasa I technikum żywienia i reklamy. Na podium za piękne wykonanie kolędy stanęły klasy:

I miejsce klasa I A LO

II miejsce klasa II LO

III miejsce klasa II technikum żywienia i informatyczne.

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim wykonawcom dziękujemy za udział w konkursie i magię świątecznych kolęd.

Życzymy wszystkim rodzinnych, radosnych i pełnych miłości świat Bożego Narodzenia!