Pomagamy na 100%

Przez dwa dni działaliśmy wspólnie dla Antka i Maćka. Uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły – wszyscy włączyliśmy się w akcję „Pomagamy na 100%”. Podczas przerw każdy mógł zakupić ciasto, kawę, herbatę lub wrzucić dowolną kwotę do skarbonki, którą udostępnili na potrzeby akcji rodzice z Rady Rodziców w Szkole Podstawowej Nr 1 w Połczynie-Zdroju.
Suma, którą udało nam się zebrać ze sprzedaży ciast, wyniosła 1000 złotych, które rozdzieliliśmy dla Anka i Maćka. Skarbonkę przekazaliśmy do Szkoły Podstawowej Nr 1 i już wiemy, że dodatkowo znalazły się tam 164 złote, które otrzymał Maciek.
Dlaczego pomagamy? Bo nie jesteśmy obojętni, bo martwi nas cierpienie innych ludzi, bo mamy dobre serca i sporo empatii, bo to jest oczywiste!
Trzymamy kciuki za chłopaków! Wierzymy, że będzie dobrze.

W załączeniu przesyłamy bardzo wzruszający list od Antka.