Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie, koleżanki i koledzy Nauczyciele,

w związku z wprowadzonym Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 29 kwietnia 2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 w dniach 17-30 maja 2021 r. zajęcia w Zespole Szkół w Połczynie-Zdroju odbywać się będą w formie hybrydowej.

W dniach 17-30 maja 2021 r. zajęcia w trybie stacjonarnym będą miały klasy II T sp, II T g, III T oraz III BSI,
pozostałe klasy tj. I i II LO oraz I T zajęcia będą miały w trybie online.

Uczniów, którzy będą odbywać zajęcia stacjonarne, proszę o stosowanie się do zasad obowiązujących na terenie szkoły w związku z trwającą pandemią: częste mycie i dezynfekowanie rąk, zasłanianie ust i nosa, niegromadzenie się w większych grupach.

Jeśli stan prawny nie ulegnie zmianie, od 31 maja 2021 r. wszyscy uczniowie wracają do nauki stacjonarnej.

Krystyna Kawicz-Żabska
dyrektor ZS