Jesteśmy, działamy, wspieramy… Bieg Borków i zawody MTB

Nasza szkoła to nie tylko zamknięta społeczność szkolna, ale także otwarci młodzi ludzie, którzy swoim zaangażowaniem i chęcią niesienia pomocy godnie reprezentują Zespół Szkół w Połczynie-Zdroju. W ten weekend nasi wolontariusze wsparli organizowany przez Urząd Miasta i Centrum Kultury w Połczynie-Zdroju „Bieg Borków” i zawody MTB. W tak upalny dzień uczniowie wspomogli pracowników Centrum Kultury, obstawiając trasę zawodów, wydając wodę oraz dbając o bezpieczeństwo uczestników oraz kibiców. Z uśmiechem na twarzy pokazali kolejny raz swoje zdyscyplinowanie i sumienne wykonanie powierzonych zadań. Jako społeczność szkolna jesteśmy z nich dumni. Serce się raduje, gdy widać młodych ludzi z hasłami na koszulkach: “Jesteśmy, działamy, wspieramy” – bo taki właśnie model edukacji przyświeca wychowaniu młodzieży Zespołu Szkół w Połczynie-Zdroju.