Licealiada w piłce ręcznej chłopców

13 kwietnia 2022 roku w hali widowiskowo-sportowej odbyły się Regionalne Zawody Licealiady w piłce ręcznej chłopców. W zawodach wzięły udział trzy drużyny: z Koszalina, ze Szczecinka oraz zespół gospodarzy z Zespołu Szkół w Połczynie-Zdroju w składzie: kapitan Jakub Gajewski, Jan Nurzyński, Oskar Pietniczka, Hubert Buchowiecki, Kacper Władyczyński Maciej Skorupa, Wojciech Michalski, Julian Słabkowski, Tomasz Sołowiej, Łukasz Ogiejko, Jarosław Suwalski (opiekun Pan Wojciech Wesołowski). Po trudnych zmaganiach, niesamowitej dawce emocji i adrenaliny uczniowie reprezentujący Zespół Szkół w pierwszym meczu przegrali wynikiem 11:7 z zespołem z Koszalina, a w drugim meczu po zaciętej walce zremisowali wynikiem 12:12 z zespołem ze Szczecinka, w konsekwencji zajmując III miejsce. Na pamiątkę każda z drużyn otrzymała dyplom oraz puchar.

Ze sportowym pozdrowieniem Wojciech Wesołowski