Stypendium Prezesa Rady Ministrów

29 listopada 2022 r. w Delegaturze Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Koszalinie odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów. W uroczystościach uczestniczyli Wicewojewoda Zachodniopomorski Tomasz Wójcik i wicekurator Bogusław Ogorzałek. Do tak elitarnego grona najlepszych uczniów szkół licealnych oraz techników dołączyli: Maciej Rotuski uczeń IV klasy Liceum oraz Hubert Jacewicz uczeń III klasy technikum informatycznego. Niezwykle ekscytujące i sentymentalne było odebranie gratulacji od Wicekuratora Zachodniopomorskiego, który jeszcze kilka lat temu był dyrektorem naszej szkoły. Serdecznie gratulujemy uczniom uzyskanej nagrody, która niejednokrotnie jest efektem ambicji, pasji oraz ciężkiej pracy.