Karyna i Patrycja powalczą w finale wojewódzkim

30 listopada w Koszalinie zostały rozegrane regionalne zawody w tenisie stołowym dziewcząt. W rozgrywkach miały prawo uczestniczyć zwycięzcy z 6 powiatów: koszalińskiego, sławieńskiego, szczecineckiego, koszalińskiego, świdwińskiego, białogardzkiego.

Do rywalizacji przystąpiły 4 dwuosobowe drużyny z LO w Tychowie, 1LO w Koszalinie, ZS ze Szczecinka i zwycięzcy z powiatu świdwińskiego czyli Zespół Szkół w Połczynie-Zdroju. Naszą szkołę reprezentowały Karyna Lvova i Patrycja Fornalczyk – obie z klasy 4 technikum. Po zaciętej rywalizacji w wyrównanych meczach do finału wojewódzkiego awans wywalczyły 2 drużyny: zawodniczki 1LO z Koszalina (czyli popularnego Dubois) oraz NASZA DRUŻYNA. Jest to kolejny awans zawodniczek naszej szkoły do finałów wojewódzkich.

Licząc na dobre miejsce w finałach, czekamy na termin i miejsce zawodów.

Dziewczynom – Karynie i Patrycji – oraz ich opiekunowi – panu Zenonowi Daroszowi składamy serdeczne GRATULACJE!