Targi pracy za nami

Połczyńscy przedsiębiorcy przyjęli zaproszenie Zespołu Szkół w Połczynie-Zdroju, aby zaprezentować ofertę zawodów dostępnych w ramach szkolnictwa branżowego dla uczniów klas ósmych. Ciekawe prelekcje oraz prezentacja profilu działalności połczyńskich firm miały na celu pokazanie możliwości rozwoju zawodowego i perspektywę pracy na lokalnym rynku. Przy współpracy z OHP Koszalin i Urzędem Pracy zorganizowane zostały warsztaty doradztwa zawodowego mające pomóc młodym ludziom podjąć świadomą decyzję co do dalszej edukacji. Tegoroczne Targi Pracy otworzył burmistrz miasta Połczyna-Zdroju Sebastian Witek, który wspiera działania szkoły związane z rekrutacją.

Serdecznie podziękowania składamy dla firmy REDAN, Uzdrowiska Połczyn-Zdrój, firmy Wega, Restauracji Palupe, Pana Witolda Nitrasa oraz firmy STM-Złocieniec za przyjęcie zaproszenia i aktywny udział w imprezie.