rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

4 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Ze względu na trwające w szkole remonty uroczystość odbyła się w nietypowym miejscu. Pani dyrektor powitała uczniów i nauczycieli w szkole po wakacyjnej przerwie, kierując szczególne słowa do uczniów klas pierwszych (gratulując dobrego wyboru i zapewniając o wysokiej jakości pracy szkoły) oraz klas programowo najwyższych (życząc roku wytężonej pracy i powodzenia na egzaminach maturalnych i zawodowych). Z rąk pani dyrektor i wychowawców świadectwa z wyróżnieniem otrzymali także uczniowie technikum, którzy po praktykach zawodowych dopiero dziś zakończyli poprzedni rok szkolny.
Podczas uroczystości przemawiał również pan Bogusław Ogorzałek – Zachodniopomorski Wicekurator Oświaty, który przypomniał wieloletnią tradycję szkoły oraz zachęcał do godnego reprezentowania szkoły w środowisku lokalnym, ale też w szerokim świecie.
Naczelnik Wydziału Spraw Społeczno-Oświatowych pan Roman Kozubek wręczył akt mianowania pani Annie Staliś, a uczniom i nauczycielom życzył udanego, owocnego roku szkolnego.
Do zobaczenia jutro!