Turniej Piłki Siatkowej

W sobotę 20.04. nasza szkolna drużyna piłki siatkowej dziewcząt miała zaszczyt uczestniczyć w ,,Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Rektora PWSZ w Koszalinie”.

Drużyna w składzie: Aleksandra Darosz, Milena Waskan, Wiera Szewczenko, Nikola Sameć, Julia Wojdan, Michalina Grążka, Daria Sawka, Maria Fiuk, Viktoria Bohelska, rywalizowała z profesjonalnymi zespołami: MKS Koszalin – KU AZS PWSZ Koszalin, ,,Czarni Słupsk”, ,,Port Darłowo”.

Sportowa rywalizacja naszej szkolnej drużyny dziewcząt z profesjonalnym zespołami klubowymi przyniosła wiele przyjemnych emocji i wskazała kierunki oraz potrzeby rozwoju umiejętności i zdolności.

Udział w tego typu turniejach poza przyjemnością gry i możliwością poznania profesjonalnych zawodników motywuje do pracy potrzebnej do uzyskiwania lepszych wyników.

Członkowie drużyny oraz ich opiekun Zenon Darosz składają serdeczne podziękowania Pani Agnieszce Fiuk za obecność podczas zawodów oraz opiekę i wsparcie nie tylko emocjonalne. Podziękowania kierujemy również dla firmy ATF, której właściciele – Państwo Fiuk – w pełni sfinansowali uczestnictwo naszej szkolnej drużyny w zawodach.

Wspieranie pracy na rzecz rozwoju uczniów przez rodziców, przedsiębiorców oraz wszystkich, którzy to robią, daje poczucie braku osamotnienia w działaniach skierowanych na urozmaicenie zajęć szkoleniowo-wychowawczych. Umożliwia też młodym ludziom z pasją przeżywanie nowych doświadczeń, wrażeń i emocji.