Regulaminy, podania, harmonogram, informacje

Podanie online 2023/2024

 
Kandydacie !
Podanie o przyjęcie do szkoły możesz złożyć na kilka sposobów:
  1. Podanie pobierz (format Word) wypełnij i wyślij pocztą elektroniczną, jako plik na adres: rekrutacja@zspolczyn.edu.pl
  2. Podanie wydrukuj, wypełnij i podpisz, a następnie zeskanuj i wyślij pocztą elektroniczną, jako plik na adres:  rekrutacja@zspolczyn.edu.pl
  3. Podanie wydrukuj, wypełnij i wyślij tradycyjną pocztą na adres szkoły: Zespół Szkół, ul. St. Staszica 6,  78-320 Połczyn-Zdrój.
  4. Podanie złóż online. Wejdź w link do strony, na której wypełnisz formularz. Zostanie on automatycznie wysłany do szkoły –  Podanie online
  5. Podanie wydrukuj, wypełnij, podpisz i złóż osobiście w kancelarii szkoły po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym. Podczas wizyty w szkole prosimy o zachowanie  środków bezpieczeństwa.

Załączniki wymagane do podania, których nie można dołączyć, dostarczane do szkoły będą  w późniejszym terminie.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego
codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 14.00
 pod numerem telefonu 94 36 62 083

 UWAGA!

Uczniowie przyjęci do klasy Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych i Technikum Hotelarstwa
zobowiązani będą do posiadania badań sanitarno-epidemiologicznych.

Badania obejmują:

  1. Badanie wymazowe w Sanepidzie w Szczecinku (uzgodnienie terminu badania i szczegółowe informacje można uzyskać telefonicznie w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Szczecinku, pod numerem telefonu tel. 94 36 58 225)

W związku z tym w aptece należy kupić:

  • wymazówkę z podłożem transportowym – 3 sztuki

2. Badanie u lekarza rodzinnego (z wynikiem wymazu z sanepidu)

Badania dla uczniów są obowiązkowe i bezpłatne. Należy w sekretariacie szkoły odebrać imienne skierowanie do Sanepidu i do lekarza rodzinnego.

Orzeczenie lekarskie z badania do celów sanitarno-epidemiologicznych od lekarza rodzinnego należy dostarczyć do sekretariatu szkoły do 30.09.2022 roku.