A po maturach idziemy na studia…Jaką wspaniałą wiadomością mogliśmy się cieszyć w nauczycielskim gronie! Nasi uczniowie i uczennice to skarb.


A po maturach idziemy na studia…Jaką wspaniałą wiadomością mogliśmy się cieszyć w nauczycielskim gronie! Nasi uczniowie i uczennice to skarb.

