Szanowni Rodzice!

W związku z Rozporządzeniem MEN zajęcia dydaktyczne zostają zawieszone w szkole do 10.04.2020 r.

Nauczyciele od 26.03.2020 r. (czwartek) będą realizować podstawę programową i oceniać uczniów. O sposobie oceniania i realizacji lekcji uczniowie będą poinformowani indywidualnie przez nauczycieli.
Na dziś egzaminy maturalne mają się odbyć we wcześniej zaplanowanych terminach.
Jeżeli mają Państwo jakieś pytania lub uwagi na temat organizacji pracy szkoły, proszę o kontakt telefoniczny lub przez komunikator. Jednocześnie proszę o nadzorowanie pracy uczniów w domu i motywowanie ich do realizacji zadań wskazanych przez nauczycieli.

Dyrektor ZS
Hanna Zielińska

Podejrzewasz u siebie koronawirusa? Zadzwoń pod numer 800 190 590! Bezpłatna infolinia NFZ jest czynna całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Wykwalifikowani konsultanci poinformują Cię, co zrobić, by otrzymać pomoc.

Uwaga, uczniowie technikum!

Jak informuje w komunikacie OKE w Poznaniu, uczniowie, którzy zdawali egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie w sesji styczeń-luty 2020, będą mieli możliwość sprawdzenia wyników egzaminu po zalogowaniu do serwisu OKE Poznań nie wcześniej niż od 20.03.2020 r.

Odbiór świadectw, dyplomów, suplementów oraz informacji o wynikach egzaminu będzie możliwy w szkole PO WZNOWIENIU ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH W SZKOLE.

Hanna Zielińska
dyrektor