Hotelarze w Szczecinie

6 października zaplanowaliśmy wycieczkę dydaktyczną do hotelu Radisson Blu****. Pełni energii zajęliśmy miejsca w autobusie i po przejechaniu niespełna 3 kilometrów… złapaliśmy gumę. Niepokój trwał tylko chwilę. Pół godziny później siedzieliśmy w drugim autobusie i pędziliśmy “ku przygodzie”. Dobry humor nas nie opuścił. Na miejsce dotarliśmy całkiem szybko, mimo korków. W hallu recepcyjnym przywitała nas Pani Małgorzata Gogulska – kierownik działu personalnego. W hotelu zobaczyliśmy pion konferencyjno-bankietowy z profesjonalnym sprzętem do obsługi klientów businessowych, pokój standardowy, pokój Superior, apartament prezydencki, restaurację Europa. Mieliśmy również okazję podziwiać tablicę, na której umieszczono nazwiska gości V.I.P.: polityków, gwiazd sportu, kultury, muzyki. Po wizycie w hotelu poczuliśmy głód, więc udaliśmy się na obiad. Przy okazji część z nas zrobiła także zakupy. To był naprawdę fajny dzień!

https://www.facebook.com/zsppolczyn/posts/1951819881647866