Sztafetowe Biegi Przełajowe

13 października 2021 r. w Zespole Szkół Rolniczych CKZ w Świdwinie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców. Nasza szkoła reprezentowana była przez drużynę dziewcząt pod opieką p. Zenona Darosza w składzie: Ewelina Gizińska, Justyna Kramm, Aleksandra Gatzke, Karyna Lvova, Aleksandra Darosz, Milena Waskan, Natalia Szewczak, Angelika Arendacz oraz drużynę chłopców pod opieką p. Wojciecha Wesołowskiego w składzie: Artur Kocół, Adam Kruk, Nikodem Lembowicz, Wiktor Mazur, Wojciech Michalski, Jan Nurzyński, Jakub Oganiaczyk, Maciej Skorupa, Tomasz Sołowiej, Jarosław Suwalski. Nasi reprezentanci bardzo dobrze zaprezentowali się na mistrzostwach, zdobywając w kategorii dziewcząt II miejsce, zaś chłopcy z I miejsca awansowali do szczebla wojewódzkiego. Kolejne zmagania odbędą się 20.10.2021 r. w Gryfinie. Chłopcom życzymy powtórzenia sukcesu i awansu na szczebel ogólnopolski.