Paczuszka dla maluszka

Zapraszamy wszystkich do włączenia się w ogólnopolską świąteczną akcję charytatywną „Paczuszka dla maluszka” organizowaną przez Fundację Małych Stópek. W holu głównym naszej szkoły ustawiono drzewko choinkowe ze specjalnymi bombkami – symbolem akcji, na których opisane zostały możliwości włączenia się w inicjatywę. W ramach akcji przeprowadzona zostanie zbiórka artykułów higienicznych (proszki i płyny do prania, kremy, szampony, oliwki, pieluchy, mydła itp.) dla dzieci przebywających w hospicjach, domach samotnych matek oraz domach dziecka w całej Polsce. Paczki oraz artykuły higieniczne będzie można pozostawić pod choinką. Zebrane dary przekazane zostaną do wybranej przez Fundację Małych Stópek placówki pomocowej.

Nie zapomnijmy w tym pięknym czasie o najmłodszych.

Akcja „Paczuszka dla maluszka” potrwa w naszej szkole do 20 grudnia 2021 r.

Dzięki Tobie na twarzach wielu maluszków może pojawić się uśmiech.