ENGLISH HIGH FLIER-WYNIKI!

W grudniu uczniowie naszej szkoły przystąpili do Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego „English High Flier”. W kategorii szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych w konkursie wzięły udział aż 2923 osoby,  w tym 226 uczniów z województwa zachodniopomorskiego. Miło nam poinformować, że uczniowie Zespołu Szkół w Połczynie -Zdroju, Stanisław Krauze z kl. II LO oraz Nikita Kovalskyi z kl. II TI, otrzymali dyplomy uznania za uzyskanie dobrego wyniku, zajmując odpowiednio 8. i 20. miejsce w województwie. Ponadto dyplom uznania za najlepszy wynik w swojej grupie wiekowej otrzymał uczeń Kyrylo Zherebko z kl. IV Technikum Informatycznego, który zajął ostatecznie 35. miejsce w województwie zachodniopomorskim. Wręczenie nagród i dyplomów uznania dla wyróżnionych uczniów oraz dyplomów za udział w konkursie dla wszystkich pozostałych uczestników odbędzie się na najbliższym apelu szkolnym.