Powiatowe zwycięstwo szczypiornistów z Zespołu Szkół w Połczynie-Zdroju!!!

2 marca 2022 r. w Hali Sportowej przy Centrum Kształcenia Zawodowego Zespołu Szkół Rolniczych w Świdwinie odbył się Powiatowy Turniej Piłki Ręcznej zorganizowany w ramach rozgrywek z kalendarza Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego – Licealiada.Do rywalizacji stanęli uczniowie reprezentujący trzy szkoły ponadpodstawowe z powiatu świdwińskiego: Zespół Szkół w Połczynie-Zdroju, CKZ Zespół Szkół Rolniczych oraz Zespół Szkół w Świdwinie.Pierwsze miejsce i tytuł Mistrzów Powiatu Świdwińskiego wywalczyli uczniowie Zespołu Szkół w Połczynie-Zdroju w składzie: kapitan Jakub Gajewski, Jan Nurzyński, Oskar Pietniczka, Hubert Buchowiecki, Kacper Władyczyński, Maciej Skorupa, Wojciech Michalski i Julian Słabkowski, opiekun pan Wojciech Wesołowski i tym samym zakwalifikowali się na szczebel regionalny.Naszym szczypiornistom życzymy dalszych sukcesów i mocno trzymamy kciuki.

Ze sportowym pozdrowieniem Wojciech Wesołowski.