Zakończenie roku

Już zabrzmiał ostatni dzwonek… Już nadszedł czas wakacyjnej sielanki…Wielu uczniów na to czekało, ale zanim rozpoczną wakacje, społeczność szkolna, pracownicy szkoły oraz zaproszeni goście wzięli udział w apelu z okazji zakończenia roku szkolnego 2021/2022. W tym dniu wiele ciepłych i miłych słów wyraziła Pani dyrektor Krystyna Kawicz-Żabska naszym wychowankom z okazji rozpoczynających się wakacji a także skierowała podziękowania dla grona pedagogicznego za mijający rok szkolny. Podczas uroczystości głos zabrał pan Mirosław Majka Starosta Świdwiński gratulując wysokich wyników w nauce oraz życząc bezpiecznych wakacji. Po wręczeniu świadectw dla najlepszych uczniów, kilka osób zostało nagrodzonych za działania na rzecz szkoły oraz liczne konkursy przedmiotowe. Życzymy naszym wychowankom udanych wakacji i do zobaczenia we wrześniu.