Dzień Edukacji Narodowej

W czwartek (13.10.2022r.) obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Uroczystość rozpoczęła się akademią,którą poprowadziły przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego- Maja Masłowska i Wiktoria Orenczak. Po krótkim przemówieniu, złożeniu życzeń i wręczeniu drobnych upominków dla wszystkich pracowników szkoły miał miejsce pokaz licznych talentów uczniowskich. Jako pierwsza zaprezentowała się uczennica klasy I Technikum Reklamy-Weronika Wilk, która brawurowo zagrała na pianinie Nokturn Mony Rejino. Następnie swój talent wokalny zaprezentowała uczennica klasy II LO – Oliwia Brodowicz. Uczennica wykonała piosenkę zespołu Dżem –„Do kołyski”. Kolejny występ wzbudził niemałe emocje. Był to pokaz karate kyokushin wykonany przez Renatę Szymańską z kl. I Technikum Reklamy oraz Angelikę Arendacz z kl. IV Technikum Hotelarskiego. Dziewczyny nie tylko zaprezentowały serie ruchów z kata, ale również przeprowadziły symulację walki! Pokaz talentów zamknęła uczennica klasy II LO, Natalia Kowalska, która żywiołowym tańcem do piosenki „Toca, toca” rozbudziła wszystkich uczestników uroczystości. Po części artystycznej głos zabrała Pani Dyrektor Krystyna Kawicz-Żabska. Skierowała podziękowania na ręce wszystkich pracowników szkoły oraz wręczyła nagrody Dyrektora Szkoły zarówno nauczycielom, jak i pracownikom obsługi i administracji.

Zdjęcia z uroczystości można obejrzeć na Facebooku szkoły