8. edycja Dnia Zawodowca za nami

W czwartek w naszej szkole odbyły się rozgrywki pomiędzy szkołami podstawowymi z regionu i okolic. 12 drużyn ze szkół podstawowych z Redła, Świdwina, Bierzwnicy, Rąbina, Nowego Worowa, Bolkowa oraz Połczyna-Zdroju rywalizowało w konkurencjach związanych z kierunkiem informatycznym ,hotelarskim, reklamy oraz żywienia. Gratulujemy @Szkole Podstawowej z Bierzwnicy🥉miejsca, @Szkole Podstawowej z Redła 🥈 miejsca, @Szkole Podstawowej nr 1 z Połczyna-Zdroju 🥇 miejsca. Wszyscy uczestnicy wykazali się dużą wiedzą techniczną i duchem walki, za co otrzymali również pamiątkowy gadżet zaprojektowany specjalnie na tę okazję.

Gratulujemy!!!

Swoją obecnością zaszczycili nas:

Roman Kozubek-Naczelnik Wydziału Spraw Społeczno-Oświatowych, Angelika Cudyk-Wydział Promocji, Beata Gadzinowska- prezes Stowarzyszenia CZYN, Sebastian Witek-burmistrz Połczyna-Zdroju,

Bogusław Ogorzałek-wicekurator woj. zachodniopomorskiego,

Andrzej Brusiło – Nadleśniczy Nadleśnictwa Połczyn-Zdrój,

Franciszek Radziusz – przedstawiciel Zarządu Rady Powiatu.

Serdecznie dziękujemy sponsorom: Starostwu Powiatowemu, Urzędowi Miasta i Gminy w Połczynie-Zdroju, Nadleśnictwu Połczyn, Fundacji Czyn, Uzdrowisku Połczyn-Zdrój, Markowi Buzanowskiemu z Puls-Art , Magdalenie i Stanisławowi

Michalskim z Restauracji Palupe, Krystynie i Andrzejowi Michalskim z kwiaciarni Baccara, Franciszkowi Radziuszowi – przedstawicielowi Zarządu Rady Powiatu, Państwu Tomaszewskim z Victor Ubezpieczenia, Państwu Wasilewskim, Pani Magdalenie Chudek oraz Panu Witoldowi Nitrasowi.

Fotorelacja TUTAJ