WYNIKI IX KONKURSU LITERACKIEGO PT. „RÓWNOŚĆ”

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że laureatką IX edycji Konkursu Literackiego pt. „Równość” została Marzycielka.

Jurorki postanowiły ponadto przyznać wyróżnienie za utwór „Lepsi, równi, gorsi” autorstwa Bastet.

Nazwiska finalistów ogłosimy już niebawem. Prace zostaną nagrodzone i opublikowane na stronie internetowej szkoły. Wyróżnionych autorów prosimy w związku z tym o kontakt w celu dostarczenia elektronicznej wersji tekstów.

Laureatom serdecznie gratulujemy, a pozostałym uczestnikom życzymy odwagi i wytrwałości w podejmowaniu kolejnych literackich wyzwań.

Katarzyna Połońska
Justyna Zalewska

Grill klasy II TZ

Klasa II TZ w ramach integracji na godzinie z wychowawcą spędziła niekonwencjonalnie czas, grillując i bawiąc się wesoło… Śmiechu było co niemiara… Poniżej krótka fotorelacja. 😊 Pozdrawiamy!

Uroczystość pogrzebowa odbędzie się we wtorek 22 września o godz. 13.00 w kościele NMP w Połczynie-Zdroju, a po mszy pochówek na cmentarzu komunalnym.

Organizacja pracy 22 września 2020 r. w Zespole Szkół w Połczynie-Zdroju

We wtorek zajęcia dydaktyczne będą odbywały się od 1 do 5 lekcji.
Pozostałe zajęcia w tym dniu są odwołane.

Zespołu Szkół w Połczynie-Zdroju

10 września 2020 r. odbędzie się zebranie z rodzicami uczniów klas ILO i IT

KlasaSpotkanie z dyrekcjąSpotkanie z wychowawcą
I LO16:00 świetlica szkolnaTomasz Podsiadło – 16:30 sala historyczna