Zakończenie roku szkolnego

19 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego, które poprowadziła pani dyrektor Hanna Zielińska. Swoją obecnością zaszczycił nas pan Roman Kozubek – naczelnik wydziału spraw społeczno-oświatowych w Starostwie Powiatowym w Świdwinie oraz przewodnicząca Rady Rodziców – pani Edyta Johannssen.

Ten dzień był szczególnie uroczysty dla uczniów Zasadniczej Szkoły Zawodowej, którzy odebrali dzisiaj świadectwa ukończenia szkoły.

Pożegnaliśmy też ks. Mirosława Przybyłka, który po 3 latach opuszcza parafię w Połczynie-Zdroju i naszą szkołę.

Podczas uroczystości świadectwa i nagrody otrzymali z rąk dyrektora i wychowawców najlepsi uczniowie, a było ich aż 40.

Nagrodzeni zostali także uczniowie ze 100% frekwencją oraz ci, którzy angażowali się w szczególny sposób w działania Samorządu Uczniowskiego. Certyfikaty i dyplomy otrzymali również uczniowie, którzy brali udział w ogólnopolskim konkursie matematycznym “Novamath”.

Wszystkim, uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły, życzymy udanych wakacji!