NASI MATURZYŚCI NA XLVII OLIMPIADZIE GEOGRAFICZNEJ

8 grudnia 2020 r. Prezydium Komitetu Głównego podjęło uchwałę o dopuszczeniu do zawodów pisemnych II etapu XLVII Olimpiady Geograficznej wszystkich uczniów, których praca pisemna I etapu została oceniona przez jurorów Komitetów Okręgowych Olimpiady Geograficznej na 75 punktów lub więcej.

Uczestnicy do wyboru mieli 4 tematy pracy pisemnej, jednakże uczniowie naszej szkoły wybrali jeden z nich: „Projekt jednodniowej wycieczki krajoznawczej (pieszej lub rowerowej)”.

Wśród 86 uczniów z okręgu szczecińskiego do kolejnego etapu Olimpiady Geograficznej zakwalifikowało się aż 5 uczniów klasy 3a, którzy pracowali pod opieką Pani Anety Frączyk, są to: Martyna Mroczko, Maja Nowakowska, Monika Borek, Jan Duś oraz Krystian Johannssen. Najwyższy wynik – 93/100p otrzymała Martyna Mroczko.

Cieszymy się z zakwalifikowania do następnego etapu Olimpiady Geograficznej i życzymy powodzenia.