Otrzęsiny 2021

W Dniu Edukacji Narodowej uczniowie klas pierwszych Zespołu Szkół w Połczynie -Zdroju zostali oficjalnie przyjęci w poczet uczniów szkoły. Młodzież z liceum ogólnokształcącego, technikum oraz szkoły branżowej rywalizowała w tradycyjnych otrzęsinach. W tym roku motywem przewodnim był muzyka współczesna. Każda klasa wzięła udział w siedmiu konkurencjach, podczas których musiała przedstawić wybrany styl muzyczny (rap, disco polo, muzykę lat 80. XX w.), pochwalić się wiedzą muzyczną, sprytem i … dobrym apetytem. Zmaganiom przyglądało się jury w składzie: p. Krystyna Kawicz-Żabska, p. Zenon Darosz oraz przedstawiciele klas drugich liceum i technikum, które były odpowiedzialne za organizację tegorocznej obcinki. Zwycięzcą turnieju została klasa pierwsza technikum, która zdobyła największą liczbę punktów. Zwycięzcom gratulujemy!!!