Rodzinny sukces w Szachowych Mistrzostwach Powiatu Świdwińskiego

W dniu 18 grudnia nasza szkoła współorganizowała z LUKS „Caissa” Połczyn-Zdrój Szachowe Mistrzostwa Powiatu Świdwińskiego.

Rozgrywki toczyły się w świetlicy szkolnej. W zawodach uczestniczyło 26 szachistów z: Kołobrzegu, Trzebiatowa, Czaplinka, Białogardu, Ustronia Morskiego, Biesiekierza i Połczyna-Zdroju.

Wśród zawodników uczestniczących w Mistrzostwach Powiatu byli uczniowie SP 2: Wojciech Lubasiński i Piotr Błaszkiewicz oraz z SP 1: Filip Smolarek.

Turniej dofinansowany przez Starostwo Powiatowe w Świdwinie pomogli przygotować uczestniczący w nim uczniowie Zespołu Szkół: Adam Halhoul, Kacper Zawojski, Krzysztof Stempak oraz Bartosz Lis.

Zawody przebiegały w duchu sportowej rywalizacji i w miłej atmosferze.. Wszyscy zawodnicy otrzymali nagrody rzeczowe i ciepły posiłek.

Statuetkę najlepszego zawodnika z powiatu świdwińskiego otrzymał Adam Halhoul. Wyróżnionym statuetką najmłodszym (10 letnim) uczestnikiem był jego brat Kamil. Natomiast zawody w kategorii open wygrał ich tata Krzysztof.

Gratulujemy.