Turniej filmowy

Dzisiaj o godzinie 8.00 w Pracowni Filmoteki Szkolnej uczennice i uczniowie klas humanistyczno-filmowych LO rywalizowały/rywalizowali w VII Szkolnym Turnieju Wiedzy o Filmie. Test odbywał się na platformie Quizizz, składał się z niemal pięćdziesięciu pytań filmowych i miał ograniczony czas.

Najlepiej poradziła sobie para: Oliwia Wlazły/Maja Masłowska z klasy 3 LO po szkole podstawowej. Na drugim miejscu znalazły się: Martyna Tokarska/Oliwia Kuzia z klasy 3 LO po gimnazjum, a na trzecim: Emilia Pancyk/Julia Chłędowska także z klasy 3 LO po gimnazjum.

 

 

Serdecznie gratulujemy Laureatkom i wszystkim Uczestniczkom i Uczestnikom Turnieju.

Nad przebiegiem Turnieju czuwały panie Justyna Zalewska oraz Kinga Dolatowska.

Uroczyste wręczenie nagród nastąpi 28 kwietnia w Zespole Szkół w Połczynie-Zdroju.