Czwarte miejsce siatkarzy w regionie Licealiady w Darłowie

22.03.2024 siatkarze naszej szkoły rywalizowali z uczniami Zespołu Szkół Morskich w Darłowie, Zespołu Szkół w Karlinie, Zespołu Szkół Mechanicznych w Szczecinku i II LO w Koszalinie. Był to etap regionalny Licealiady, czyli rozgrywek szkół ponadpodstawowych.

Nasi siatkarze pokonali Zespół Szkół w Karlinie, a przegrali z Zespołem Szkół Morskich w Darłowie.

W meczu o 3. miejsce ulegli Zespołowi Szkół Mechanicznych w Szczecinku.

Zawody wygrała drużyna II LO w Koszalinie po zaciętym boju z Zespołem Szkół Morskich w Darłowie.

W składzie reprezentacji szkoły grali: kapitan Karol Warmijak, Adam Halhoul, Jakub Augustyniak, Filip Szczygieł, Konrad Szymański, Michał Hasik, Maciej Kołt i Dominik Gemza.

Opiekunami podczas wyjazdu do Darłowa byli Wojciech Kalinowski i Andrzej Tworek.