“Stachy” – znamy zwycięzców

„Stachy – międzyszkolne potyczki matematyczne” już za nami, ale to właśnie dzisiaj nagrodzeni zostali Laureaci i Laureatki wyłonieni spośród ponad 100 uczestników i uczestniczek ze szkół podstawowych w regionie. „Stachy” odbywają się od 4 lat i nawet trudny czas pandemii nie przerwał matematycznych zmagań, które na razie są w wersji on-line, ale mamy przeciek, że za rok ma się to zmienić. Może tak? Może nie? Zobaczymy. W każdym razie, trzymamy kciuki za młodych pasjonatów i pasjonatki matmy! Szczerze podziwiamy i gratulujemy:

Michałowi Soroce ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Janusza Kusocińskiego w Złocieńcu – zdobywcy I miejsca (pod opieką nauczycielki matematyki – pani Agnieszki Koski),

Franciszkowi Grabowskiemu ze Szkoły Podstawowej im. k. S. Wyszyńskiego w Bolkowie – zdobywcy II miejsca (pod opieką nauczycielki matematyki – pani Agnieszki Nowak),

Sebastianowi Frydrychowi ze szkoły Podstawowej nr 1 im. Janusza Kusocińskiego w Złocieńcu – zdobywcy III miejsca, w kategorii klas 7. (pod opieką nauczycielki matematyki – pani Agnieszki Koski)

oraz :

Lenie Marchewce ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Janusza Kusocińskiego w Złocieńcu – zdobywczyni I miejsca (pod opieką nauczycielki matematyki – pani Agnieszki Koski),

Aleksowi Sawickiemu ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Janusza Kusocińskiego w Złocieńcu – zdobywcy II miejsca (pod opieką nauczycielki matematyki – pani Agnieszki Koski),

Kai Wrzesińskiej ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Janusza Kusocińskiego w Złocieńcu – zdobywczyni III miejsca, w kategorii klas 8. (pod opieką nauczycielki matematyki – pani Agnieszki Koski).

Nagrody wręczyły: dyrektor Zespołu Szkół- pani Krystyna Kawicz-Żabska oraz organizatorka wydarzenia, nauczycielka matematyki – pani Joanna Tokarska.