Zakończenie roku

Już zabrzmiał ostatni dzwonek… Już nadszedł czas wakacyjnej sielanki…Wielu uczniów na to czekało, ale zanim rozpoczną wakacje, społeczność szkolna, pracownicy szkoły oraz zaproszeni goście wzięli udział w apelu z okazji zakończenia roku szkolnego 2021/2022. W tym dniu wiele ciepłych i miłych słów wyraziła Pani dyrektor Krystyna Kawicz-Żabska naszym wychowankom z okazji rozpoczynających się wakacji a także skierowała podziękowania dla grona pedagogicznego za mijający rok szkolny. Podczas uroczystości głos zabrał pan Mirosław Majka Starosta Świdwiński gratulując wysokich wyników w nauce oraz życząc bezpiecznych wakacji. Po wręczeniu świadectw dla najlepszych uczniów, kilka osób zostało nagrodzonych za działania na rzecz szkoły oraz liczne konkursy przedmiotowe. Życzymy naszym wychowankom udanych wakacji i do zobaczenia we wrześniu.

Zespół Szkół placówką innowacyjną

Mamy przyjemność poinformować, iż Zespół Szkół w Połczynie-Zdroju otrzymał certyfikat potwierdzający wpisanie naszej szkoły do Rejestru Placówek Innowacyjnych za aktywną realizację projektów oraz wykorzystanie nowoczesnych technologii w nauczaniu.

Jednym z projektów realizowanych w naszej placówce jest projekt „Edukacja dla bezpieczeństwa”, w którym nasi uczniowie zostali zapoznani się z procedurami działania w sytuacji bezpośredniego zagrożenia. Dzięki współpracy z Akademią Edukacji „Perfekt” wzbogaciliśmy bazę materiałów dydaktycznych o multimedialne nośniki z filmami instruktażowymi.

Wyniki konkursu

Znamy wyniki konkursu plastyczno-graficznego “Zaprojektuj puszkę napoju”

🥇miejsce – puszka napoju o smaku kwiatów wiosennych uczennicy Szkoła Podstawowa nr 2 w Połczynie – Zdroju

🥈miejsce – napój Grape Splash uczennicy Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Połczynie-Zdroju

🥉miejsce – puszka w szarości uczennicy Szkoła Podstawowa im. prof. Władysława Szafera w Barwicach

WYRÓŻNIENIE ✓ kolorowa puszka uczennicy Szkoła Podstawowa nr 2 w Połczynie – Zdroju

Gratulujemy i dziękujemy za podjęcie wyzwania❣️

Zapraszamy po odbiór nagród i dyplomów 13.06. w poniedziałek o godz. 10:30 do Sekretariatu w ZS w Połczynie-Zdroju.