Rozstrzygnięcie konkursu walentynkowego „All you need ist Liebe”

Miło nam ogłosić wyniki I Wirtualnego Walentynkowego Konkursu Piosenki Angielskiej  i Niemieckiej „All you need ist Liebe” 

I miejsce z wynikiem 457 głosów zdobyli pomysłowi przedstawiciele klasy IA – Anna Lewandowska, Kaja Kozłowska, Kinga Wojdan oraz Wiktor Disterhoft, którzy zaprezentowali utwór „ I liebe you”. 

II miejsce z wynikiem 299 głosów zajęła utalentowana uczennica klasy IV Technikum Maryna Skliar. Maryna zaśpiewała piosenkę w dwóch językach, zatytułowaną  „Wie lieben deinen namen”/”We love your name”. 

Na III miejscu uplasowała się tajemnicza „czwórka znajomych z klasy IIIa LO”  w piosence ” Gitchee Gitchee Goo”. Uczniowie zaskoczyli nas nie tylko doborem repertuaru, ale również choreografią i ciekawym teledyskiem😊 Kreatywni przedstawiciele IIIa zdobyli 235 głosów. 

And last…but not least… 

Svitlana Kyriienko z klasy IIIb LO, która za swoje brawurowe wykonanie piosenki samego Elvisa Presleya „Love me tender” zdobyła 120 głosów. 

Dziękujemy odważnym uczniom za udział w konkursie. Zgodnie z regulaminem wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy uczestnictwa, a zwycięzcy (trzy pierwsze miejsca) dyplomy, nagrody rzeczowe oraz oceny celujące (cząstkowe) z danego języka/języków. 

Dziękujemy również społeczności szkolnej za aktywne włączenie się w głosowanie.  

Nauczyciele języków obcych